
Lezing
Slim, Groen en Geïntegreerd transport - online
Europese oplossingen voor actuele maatschappelijke uitdagingen
Deze lezing wordt online aangeboden via Zoom.
Dit is de 5e lezing uit de serie van 6 lezingen: Europese oplossingen voor actuele maatschappelijke uitdagingen.
Hoe wordt de transporttransitie vorm gegeven? Hoe worden de vervoersinformatiesystemen en het 5G-netwerk ingezet om de infrastructuur slimmer en veiliger te maken? Hoe ontwikkelen we een duurzame Europese vervoersruimte?
Welke oplossingen worden ontwikkeld voor verbeterde transportveiligheid? Maak kennis met de allernieuwste onderzoeksprojecten om deze transportuitdagingen aan te gaan.
Drs. Walter Pfeil, Europa-deskundige en verbonden aan Stichting EU Research en Educatie vertelt boeiend over de huidige projecten uit het Europese onderzoeksprogramma Horizon 2020 die deze transities in goede banen moeten leiden.
Zaterdag 10:00 - 13:00
Startdatum
19-06-2021
Plaats
Docent
Dhr. Drs. W.G. (Walter) Pfeil
Extra info
De lezing wordt online aangeboden via Zoom.
Wat heb je nodig?: een computer, laptop of tablet met een webcam of ingebouwde camera en microfoon en een internetverbinding.
Voor de start van de cursus ontvang je van de docent een link via je emailadres waarmee je deel kunt nemen aan de cursus.
Cursusstatus
onbekend
Prijs
€ 34
Code
LEZ296