
Lezing
Voedselzekerheid, Landbouw en Plattelandsontwikkeling.
Dit is de 3e lezing uit de reeks van 6 lezingen: Europese oplossingen voor actuele maatschappelijke uitdagingen.
De voedselveiligheid komt onder druk te staan door klimaatverandering, een groeiende wereldbevolking en een stijgende wereldwijde vraag naar water. Technologische innovaties zijn nodig voor de totstandbrenging van een duurzame voedselproductie.
Onderzoeksprogramma's ondersteunen verbetering van de voedingswaarde en voedselzekerheid, en van de voedselverpakking. Welke oplossingen worden aangedragen voor het creëren van een duurzame landbouw en het beschermen van het marine milieu?
Wat zijn de onderzoeksprojecten die worden ingezet om de vitaliteit van het platteland te versterken? Hoe wordt de stimulering van de bio-economie en van bio-raffinage in kaart gebracht?
Drs. Walter Pfeil, Europa-deskundige en verbonden aan Stichting EU Research en Educatie vertelt boeiend over de huidige projecten uit het Europese onderzoeksprogramma Horizon 2020 die deze transities in goede banen moeten leiden.
Zaterdag 10:00 - 13:00
Startdatum
13-03-2021
Plaats
Jack van Gilsplein 1
4854 CB Bavel
Lokaal: Lokaal 0.1
Docent
Dhr. Drs. W.G. (Walter) Pfeil
Extra info
Cursusstatus
onbekend
Prijs
€ 34
Code
LEZ293